Prodej luxusní vily Roztoky u Prahy

Nabízíme k prodeji luxusní vilu z roku 1820 v atraktivní lokalitě plné zeleně, Roztoky u Prahy.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní vilu v žádané lokalitě Prahy - západ, v obci Roztoky u Prahy. Tato třípodlažní vila z roku 1820 se nachází  na pozemku o celkové výměře 685 m2 ( zastavěná plocha 217 m2) v ulici Tiché údolí, která už svým názvem naznačuje, že se jedná o klidnou lokalitu, plnou zeleně a pozitivní energie, kde není zvláštností vidět například srnky, které se procházejí u domu. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Roztocký háj - Tiché údolí. Pokud tedy hledáte klidné bydlení ve spojení s přírodou, tento dům Vám učaruje.

Vila prošla za svojí existence celkově třemi rekonstrukcemi a nástavbou, při nichž byly zachovány mnohé původní prvky. Tato velkorysá a prostorná vila je tvořena v přízemí samostaným apartmánem s kuchyní na míru, koupelnou a WC, který v současné době využívá majitelka domu pro své podnikatelské účely. Další prostory ve II. a III.NP slouží k bydlení - obývací pokoj s novou kuchyní značky Hanak v  rustikálním provedení s pracovním ostrůvkem i praktickým sezením s úložným prostorem pod oknem, 7 ložnic, 3 koupelny, 4 WC, úložné prostory atd.  Dům je plně zařízený, vše kvalitní italský masivní nábytek značky Selva a Natuzzi.

Po pravé straně domu se nachází dvougaráž a okrasná zahrada s terasou a venkovním posezením v zadní části domu. 

Vila se nachází v příjemné lokalitě Tichého údolí s velmi dobrou dostupností do Prahy -­ 5 minut chůze na vlak a autobus jezdící v pravidelných půlhodinových intervalech, nebo 30 minut jízdy autem do centra města. V Roztokách se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školek, škol, knihovny, nemocnice, kaváren a restaurací.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena nemovitosti

40.000.000,- Kč 

Pro bližší informace kontaktujte makléře

Richard Pomietlo

ABA REAL s.r.o.

Kyjevská 526/4

160 00 Praha 6 - Dejvice

tel. 737 557 885

email: richard@abareal.cz

 

 

Kontaktní formulář