PRODÁNO - Prodej bytu Dělnická

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi hezký byt o dispizici 2+1 a výměře 48,60 m2 v žádané lokalitě Prahy 7, ulice Dělnická.

Popis nemovitosti

V ekluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi hezký byt o dispizici 2+1 a výměře 48,60 m2 v žádané lokalitě Prahy 7, ulice Dělnická. Byt se nachází ve 3.patře činžovního domu s výtahem. Byt je tvořen předsíní společnou se sousedem, oddělenou uzamykatelnými dveřmi od společné chodby. Dále kuchyně s kombinovaným sporákem, koupelna se sprchovým koutem, pračkou a sušičkou a dva samostatné, neprůchozí pokoje ( 16 a 22 m2). Byt byl rekonstruovaný v rustikálním stylu - nové veškeré rozvody (voda, kanalizace, elektřina, plyn). Vytápění je řešeno novým kondenzačním kotlem a radiátory. Ve velkém pokoji jsou kamínka na tuhá paliva s terciálním spalováním (včetně revize spalinové cesty). V každém pokoji je obytné patro (6m2 a 10m2), stejně tak i v kuchyni nad vstupním podhledem. Podlahové krytiny jsou v koupelně dlažba, v předsíni vinyl, v pokojích dřevěné parkety. Rekonstrukce byla dokončena v létě 2019. Dům je taktéž po rekonstrukci - nové stoupačky, odpad, výtah. Plánované je zateplení domu v proluce. K bytu bude po rekonstrukci sklepů náležet sklepní kóje cca 2m2. Byt je v současné době pronajat, je však možné kdykoliv nájemní smlouvu ukončit, případně mohou nájemníci pokračovat, vše je na dohodě.
Velmi se rozvíjející lokalita, veškerá občanská vybavenost je v místě. Dobrá dopravní dostupnost. Pro bližší informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

3D scan

Fotogalerie

CENA

4.800.000,- Kč

KONTAKT

Martin Frolík

ABA REAL s.r.o.
Kyjevská 526/4
160 00 Praha 6
+420 733 155 670
frolik@abareal.cz
www.abareal.cz

Kontaktní formulář