O nás

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Realitní kancelář ABA REAL s.r.o. je tak trochu mým miminkem, které se narodilo na začátku roku 2011 v době realitní krize. Načasování možná nebylo úplně nejlepší, ale toto rozhodnutí vyplynulo z mé nespokojenosti jak realitní činnost probíhala v realitní kanceláři, se kterou jsem tehdy spolupracovala. Tam na prvním místě byly provize, potom dlouho nic a teprve poté přišel na řadu klient. A to jsem chtěla změnit. Chtěla jsem dát klientům víc, poskytnout skvělý poradenský a právní servis, zajistit veškeré služby, které jsou s prodejem nebo pronájmem nemovitosti spjaty. A tak padlo rozhodnutí. Dala jsem dohromady veškeré své úspory, založila společnost, pronajala kancelář, zařídila dalších milion věcí s tím spojených a začala fungovat ve svém.

Na moji společnost ABA REAL s.r.o. a mé kolegy, kteří v ní pracují jsem pyšná, protože náš servis je oproti většině realitních kanceláří jiný....je osobní, přátelský, ale zároveň profesionální. Stejně tak i atmosféra u nás v kanceláři je na stejné vlně. Tady se nikdo nesnaží urvat nemovitost za zády kolegovi, u nás si pomáháme navzájem, radíme se v případě jakéhokoliv problému a každý se věnujeme tomu, co ho nejvíce baví a naplňuje. Našim klientům nabízíme k exkluzivní spolupráci navíc služby jako Home Staging, Videoprohlídky a novinku letošního roku 3D Sken nemovitosti. Více o našich službách se dozvíte zde.

Neustále navštěvujeme různá školení a vzděláváme se, abychom byli schopni poradit a vyřešit i ty nejzapeklitější situace. A to nejdůležitější, za ty roky praxe v realitách jsme nasbírali velké množství neocenitelných zkušeností s řešením větších či menších problémů při realitních transakcích. Za zády nám samozřejmě stojí právní kancelář, se kterou spolupracuje naše společnost od samého začátku, a která řeší veškerou naší smluvní dokumentaci, úschovy peněz apod.

Pokud se tedy rozhodnete pro prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti s námi, mohu Vám zaručit, že  k tomuto důležitému kroku získáte silného a spolehlivého partnera, což potvrzují i recenze od našich spokojených klientů.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

 

Vlasta Dočekalová - jednatelka společnosti

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí