Prodej investiční nemovitosti Kladno

Nabízíme k prodeji administrativní objekt v centru města Kladna.
 

Popis nemovitosti

Budova prošla plánovanou rekonstrukcí s úpravou dle záměru budoucího vlastníka. Zajímavostí jsou dobové žulové prvky interiérů, zejména vstupní hala a přilehlé schodiště včetně původních podlahových krytin a dřevěného obložení.
Objekt s vybavením je vhodný pro reprezentativní kancelářské prostory, sídlo firmy, bytové jednotky, lékařské ordinace, apod. V současné době je část prostor pronajata, část prostor je nyní po ukončení nájmu v procesu výmalby a úprav pro budoucího nájemníka.
Přízemí - užitná plocha 196,22 m2, vstupní chodba s halou, 5x kancelář, kuchyňka, sociální zařízení, technická místnost, skladové prostory, boční vchod do klidného vnitrobloku.
První patro - užitná plocha 188,20 m2, zasedací místnost se vstupem na balkon, 6x kancelář, prostorná chodba, kuchyňka a 2x sociální zařízení.
Druhé patro podkrovní - užitná plocha 202,68 m2, 1x prostorná kancelář, 1x kancelář menší, skladová zóna, prostor s možností využití bytové jednotky, 2x sociální zařízení. 
Vytápění celého objektu plynovým kotlem.
 
K objektu je vypracován projekt na přestavbu kancelářských prostor na 6 samostaných bytových jednotek.
 
 

Fotogalerie

Lokalita

Výborná lokalita a velmi frekventovaná lokalita, objekt senachází naproti budově Okresního soudu Kladně,v blízkosti nám.Svobody, kde je také Centrální evidence agend Magistrátu města Kladna, autobusové zastávky, pobočka České spořitelny, lékárna, obchody atd.
 

Cena nemovitosti

24.000.000,- Kč + provize RK

Kontakt

Martin Frolík

realitní poradce

Tel. +420 733 155 670

Email: frolik@abareal.cz

Kontaktní formulář